کفش دکتر ماخ از سراسر کشور نمایندگی فعال می پذیرد. تلفن تماس:   09127342585 

Search

بهترین کفش طبی اسپرت مردانه و زنانه

کفش طبی اسپرت

فهرست مطالب

بهترین کفش طبی اسپرت چه خصوصیاتی را باید دارا باشد؟

بهترین کفش طبی اسپرت می تواند شما را در تجربه کردن یک پیاده روی مناسب و راحت که هیچ آسیبی به بدن شما وارد نشود کمک کند. همیشه برای خرید یک کفش طبی خوب می توانید از یک فروشگاه کفش طبی اسپرت معتبر دیدن کنید، تا چند گزینه را امتحان کنید و آن کفشی که مورد نظر تان است را خریداری کنید. یا اگر هم از سلیقه خود آگاه هستید می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید، اما بهتر است قبل از خرید کفش هر دو لنگه کفش را امتحان کنید و سپس خریداری کنید.

کفش طبی دکتر ماخ تمام شرایط لازم را دارا می باشد و در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار عرضه می شود، و شما هم می توانید به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری کفش طبی اسپرت مورد نظر خود را خریداری کنید، و با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

  • باعث رفع مشکلات مربوط به پاشنه پا می شود

برای بیشتر انسان ها اتفاق افتاده است که درد در پاشنه پا آن ها را آزرده خاطر کند، که یکی از دلایل رخ دادن آن استفاده از کفی نامناسب در برخی از کفش های طبی اسپرت است، در هنگام خرید کفش طبی اسپرت دقت داشته باشید که کفی آن به گونه ای باشد که با تمام ویژگی هایی که قوس کف پای شما دارا می باشد یکسان باشد.

تا بتوانبد بسیاری از آسیب های مرتبط به قوس و بد شکلی کف پا که علت اصلی درد در کف پا است جلوگیری کنید، اگر از آسیب هایی که امکان دارد در اثر پوشیدن کفش نامناسب رخ دهد جلوگیری نکنید باعث می شود در برخی از موارد نیاز به عمل جراحی داشته باشید.

پوشیدن کفش طبی اسپرت مناسب سبب حفظ و بهبود قوس کف پا می شود. و شما با مراقبت های روزانه از پاهای خود ریسک به وجود آمدن آسیب های جدی در آینده را کاهش می دهید.

  • سبب بهبود گردش خون در پا می شود

عضلاتی که در نواحی پا وجود دارند به قلب و گردش خون کمک می کند، این عضلات در هنگام راه رفتن و دویدن، و ایستادن در پمپاژ کردن خون به قلب کمک می کنند. شما با استفاده از کفش های طبی اسپرت که نسبت به سایر کفش ها فضای بیشتری را در اختیار پاهای شما قرار می دهند، باعث می شوند که پاهای شما آزادانه درون کفش حرکت کنند و گردش خون در پاهای شما به خوبی انجام گردد.

  • و از پاهای شما در برابر خطرات محافظت می کند

در صورتی که کفش نامناسب نتواند به خوبی از پاهای شما محافظت کند، دچار آسیب های دردناک پا از قبیل صافی کف پا و پلانتار فاسیا می شود.

شما با استفاده از کفش طبی می توانید از انحنای کف پا و سایر نقاط پای خود محافظت کند. کفش های طبی از کفی و رویه ای طراحی شده اند که سبب شده است، تا از بسیاری آسیب هایی که هنگام راه رفتن امکان دارد برای پا رخ دهد جلوگیری کند. و شما را در یک پیاده روی راحت و مفید کمک می کند.

کفش طبی اسپرت مردانه و زنانه مناسب پیاده روی

کفش طبی اسپرت

بهترین کفش اسپرت برای پیاده روی

از آنجا که پیاده روی یکی از الزامات زندگی هر انسان است و تاثیر به سزایی بر سلامتی انسان ها دارد، برای اینکه بتوانیم یک پیاده روی راحت و مفید را تجربه کنیم نیاز به یک کفش مناسب داریم.

که بتواند از آسیب هایی که امکان دارد بر سلامت انسان وارد شود جلوگیری کند. کفش های طبی اسپرت مردانه و زنانه در طرح ها و مدل های مختلف در بازار عرضه می شوند. که شما با خرید آن می توانید یک پیاده روی سالم و مفید را تجربه کنید.

کفش طبی برای همه ی افراد مناسب است اما به دلیل اینکه بانوان بیشتر از آقایان پیاده روی می کند، بهتر است که از کفش طبی زنانه استفاده کنند.

هر بخش از کفش طبی اسپرت برای پشتیبانی و محافظت، و راحتی ما در پیاده روی  طراحی شده است، تا به پاهای ما آسیب وارد نشود.

اگر شما در انتخاب کفش طبی خود فقط به رنگ و مدل دقت کرده اید فقط نوک کوه یخ را لمس کرده اید، پیش از دوازده بخش جداگانه وجود دارد که یک کفش طبی اسپرت باید دارا باشد. مشخصات کفش های طبی از کفشی به کفش های دیگر متفاوت می باشد. و شما باید کفشی را انتخاب کنید که کاملا با پاهای شما تناسب داشته باشد.

ویژگی هایی که کفش طبی اسپرت باید دارا باشد؟

کفش های طبی اسپرت باید ویژگی های زیادی را دارا باشند تا همانطور که قبلا اشاره کردم بتوانند از پاهای شما محافظت کنند که در ادامه چند مورد از ویژگی هایی که کفش طبی اسپرت باید دارا باشد را به شما عرض می کنم:

  • رویه کفش طبی: رویه کفش های طبی اسپرت از پارچه و مش ساخته شده است و معمولاً به هر چیزی که بالای کفی کفش است اشاره دارد. به دنبال رویه ای باشید که درزهای صافی داشته باشد، تا پف و تاول پا را به حداقل برسانید.
  • بیرونی: ترکیب زیره های مختلف از لاستیک و فوم می تواند ترکیبی از دوام و محافظت را فراهم کند. به خاطر داشته باشید که هرچه زیره با دوام‌تر باشد، احتمالاً وزن بیشتری اضافه می‌کند، و سبب می شود که تعادل شما در هنگام راه رفتن بر هم بخورد و آسیب های فراوانی را ایجاد می کند.
  • زیره وسط کفش: بالشتک میانی بین رویه مشبک یا پارچه ای و زیره کفش قرار می گیرد. این بخش از کفش طبی برای محافظت از پای شما در برابر ضربه به زمین طراحی شده است. که باید به گونه طراحی شود که فشار وارده به کف پا را کاهش دهد.
  • فنر پنجه: فنر پنجه انحنای جعبه پنجه به سمت بالا است. انگشتان پا را خم به سمت بالا نگه می دارد و به پا کمک می کند تا در گام خود به جلو حرکت کند.

 چه افرادی می توانند از کفش طبی اسپرت استفاده کنند؟

کفش های طبی محدودیت سنی ندارند و همه ی افراد می توانند از آن استفاده کنند، تصوری که افراد زیادی دارند چنین است که فکر می کنند کفش طبی فقط برای افراد مسن مناسب است، بله برای افراد مسن هم مناسب است اما کفش طبی اسپرت فقط مختص این افراد نیست و برای تمامی انسان ها مناسب است، و یک انتخاب مفید و سالم برای پاهای انسان است.

کفش طبی مردانه را همه ی آقایان می توانند از آن استفاده کنند، از آنجا که اکثر آقایان در طول روز پیش از حد پاهایشان درون کفش قرار می گیرد، پس کفشی که انتخاب می کنند باید کاملا مناسب پاهایشان باشد تا از آسیب هایی که امکان دارد رخ دهد جلوگیری کنند.

برای چه افرادی استفاده از کفش طبی توصیه می شود:

کفش طبی برای افرادی از قبیل کسانی که تورم در ناحیه مچ یا کف پا دارند، یا کسانی که عمل جراحی بر روی پاهای خود انجام داده اند، و افرادی که دیابات و انگشت کشی و یا خار پاشنه دارند توصیه می شود. اما قبل از رخ دادن آسیب های فروان به بدن انسان بهتره است که پیشگیری کنیم، و از کفش های طبی اسپرت استفاده کنیم تا بتوانیم از پاهای خود محافظت کنیم.

مزایای پوشیدن کفش طبی مناسب چیست؟

از آنجا که پاها یکی از مهم ترین اجزاء بدن انسان است و باعث حرکت شما رو به جلو می شود، و با وارد شدن آسیب به این ناحیه بر کل بدن شما تاثیر می گذارد.

پس باید در انتخاب کفش مناسب دقت کنید تا بتوانید به خوبی از پاهای خود محافظت کنید و مانع وارد شدن آسیب به پاهای خود شوید، شما با پوشیدن کفش های طبی مناسب به سلامتی بدن خود کمک به سزایی کرده اید و از بسیاری آسیب هایی که امکان دارد، برای پاهای شما رخ دهد جلوگیری می کنید.

چرا باید به برند دکتر ماخ اعتماد کنیم؟

تیم قوی برند کفش دکتر ماخ بر اساس دانش و تجربه کارشناسان تناسب اندام از جمله ورزشکاران رقابتی، مربیان، فیزیوتراپیست ها، متخصصان تغذیه و مربیان معتبر متکی است. این به ما کمک می کند تا مطمئن شویم محصولاتی که ارائه می دهیم از بالاترین استاندارد برخوردار هستند.

در مجموع، تیم ساعت‌های بی‌شماری را صرف تحقیق در مورد تجهیزات کرده است تا دقیق‌ترین و معتبرترین کفش طبی اسپرت مردانه را برای مشتریان خود ایجاد کند. رضایت مشتری نیز بخش مهمی از فرآیند بررسی ما است به همین دلیل است که ما فقط محصولاتی را ارائه می دهیم که دارای رتبه بالایی هستند. بنابراین، ما در تلاش هستیم تا محصولاتی را به شما ارائه دهیم که به آنها اعتماد داریم و شخصاً از آنها استفاده خواهیم کرد.

اگر هنوز هم در انتخاب بهترین کفش طبی اسپرت مردانه و زنانه دچار تردید هستید با مشاوران دکتر ماخ تماس بگیرید یا اگر از کیفیت بالای کفش های دکتر ماخ با خبر هستید می توانید یکی از نمایندگی های ما در سراسر دنیا باشید.

Home 2023

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
برای خرید از وبسایت دکترماخ لطفا موارد زیر را تکمیل نمایید.
وبسایت رسمی دکترماخ فروش بصورت تکی ندارد و با تکمیل این فرم به نمایندگان فروش مربوطه وصل خواهید شد.