Click Here
کفش دکتر ماخ
زیبایی و راحتی
با پاهای خود مهربان باشید
تناسب اندام و شادابی ، با کفش طبی دکتر ماخ و دیسکت قابل تنظیم
Previous
Next

درباره مــا

سابقه تولید کفش در ایران به قرن های پیش باز میگردد درگذشته با ساخت وتولید کفش های چرمی مرغوب از بهترین مواد اولیه و چرم در کشور.ایرانیان صاحب سبک و تولید کفش های مرغوب در جهان بوده اند با پیشی گرفتن صنعت اروپا و امریکا و کندی صنعتی شدن کشور ایران صنعت کفش نیز از قافله تولید در سطح جهان جا مانده و با همان شیوه گذشته تولید سنتی و محدود بخشی از بازار داخلی را تحت پوشش قرار میداد .

کفش دکتر ماخ  به مدیریت آقایی سید صمد هاشمی  برای بازگشت به زمان شکوفایی در این عرصه سالها تلاش و تجربه همراه با ذوق و سلیقه ذاتی خود را جهت نیل به تولید کیفی و کمی محصول  قابل رقابت در سطح جهانی ، برآن شد با تحقیق و طراحی و تولید کفش های طبی مرغوب گام های خوبی را در این عرصه برداشته و بردارد . سعی و تلاش گروهی ما در این شرکت در میانه راه نمانده  ونخواهد ماند ما هر روز بیش از روز گذشته تلاش کرده با نو آوری و برسی درخواست ها و نظرات هم میهنان عزیز و همفکری گروهی محصولی بهتر از روز گذشته تولید و در جهت خدمت به هم میهنان و کشور عزیز ایران برداریم. کفش دکتر ماخ با بهره گیری از تیم طراحی مدل و  ارتوپد فنی ، طرح کفش های خود را منطبق با اصول آناتومی بدن طراحی و توسط مجرب ترین کادر فنی و دوزندگان ساخته و اجرا می نماید و در نهایت محصولی کاملا سالم و طبی و زیبا را عرضه می نماید.

نمایندگی ها

نمایندگی تهران

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

لوگو کفش دکتر ماخ