درباره ما

سابقه تولید کفش در ایران به قرن های پیش باز می گردد، در گذشته با ساخت و تولید کفش های چرمی مرغوب از بهترین مواد اولیه چرم در کشورمان ، ایرانیان صاحب سبک و تولیدکننده کفش های مرغوب در جهان بوده اند.

با پیشی گرفتن صنعت اروپا و امریکا و کندی صنعتی شدن ایران ، صنعت کفش ایران نیز از قافله تولید در سطح جهان جا مانده و با همان شیوه تولید سنتی گذشته بخش محدودی از بازار داخلی را تحت پوشش قرار می دهد.

کفش طبی دکتر ماخ به مدیریت آقای سید صمد هاشمی برای بازگشت به زمان شکوفایی در این عرصه با سالها تلاش و تجربه همراه با ذوق و سلیقه ذاتی خود را جهت نیل به تولید کیفی و کمی محصولات قابل توجه در سطح جهانی ، بر آن شد با تحقیق و طراحی و تولید کفش های طبی مرغوب گام های خوبی را در این عرصه برداشته و بردارد.

سعی و تلاش گروهی ما در این شرکت در میانه راه نمانده و نخواهد ماند، ما هر روز بیشتر از روز گذشته و با نوآوری و بررسی درخواست ها و نظرات هم میهنان عزیز و همفکری گروهی محصولی بهتر از روز گذشته تولید خواهیم کرد و در جهت خدمت به هم میهنان عزیز و کشورمان ایران گام برمیداریم.

 کفش دکتر ماخ با بهره گیری از تیم طراحی مدل و ارتوپد فنی، طرح کفش های خود را منطبق با اصول آناتومی بدن طراحی می کند و توسط مجرب ترین کادر فنی و دوزندگان ساخته و اجرا می نماید و در نهایت محصولی کاملا سالم و طبی و زیبا را عرضه می نماید.